Polecany post

Maj

niedziela, 15 maja 2016

Powroty do LwowaBo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze, jak tu?
Tylko we Lwowie!
Gdzie pieśnią cię budzą i tulą do snu?
Tylko we Lwowie!
 
Emanuel Schlechter,  Lwów jest jeden na świecie, piosenka z filmu Włóczęgi

Lwów to miasto dla nad szczególne. Uwielbiamy spędzać tam czas, zwłaszcza latem, gdyż właśnie wtedy miasto to nabiera wyjątkowego uroku. Magia wąskich, kamiennych uliczek, niezwykły klimat różnorakich restauracji, kawiarenek, śpiew i tańce. Piękne, zabytkowe budownictwo. Odkrywane na każdym kroku ślady polskości i znamiona historii.
Andrzej zna Lwów od zawsze. Tam się urodził i wychował. Ja pokochałam to miasto kilka lat temu i z utęsknieniem czekam na każdy powrót w znane już miejsca, by za każdym razem odkryć coś nowego i zapałać jeszcze większą miłością do Lwowa.

Dziś mały przedsmak zwiedzania, do Lwowa będziemy często powracać w naszym fotograficznym przewodniku. Nie tylko prezentując zdjęcia, lecz także opisując wybrane miejsca. Mamy nadzieję, że uda nam się Was zarazić naszą miłością i tęsknotą za klimatem lwowskich ulic, gwarem i śpiewem, zgiełkiem ulicznych jarmarków oraz zachwytem nad panoramami miasta podziwianymi z lotu ptaka. Może uda się kogoś z Was zachęcić na wyprawę i podzielenie się własnymi wrażeniami i pamiątkowymi fotografiami.
 

Brak komentarzy: